Ju ftojmë në Eventin Falas për të gjithë ata që kanë ambicie për të filluar një biznes në Shqipëri.

“Nga një ëndërr në një biznes të suksesshëm: 7 pyetjet që duhet t’u përgjigjeni për të parandaluar dështimin”.

Në bashkëpunim me GrowBiz.

Do të keni një mundësi unike për t’u lidhur me mentorë biznesi me përvojë dhe mësoni se si të kapërceni sfidat e sipërmarrjes.

📅 17 Prill 2024

🕕 18:00 – 21:00

📍TechSpace

Regjistrohu tani!

Kliko këtu për më shumë informacion: https://growbiz.al/nga-nje-enderr-drejt-nje-biznesi-te-suksesshem/